Branné

27.06.2011 13:03

Branné cvičenie bolo dňa 27.06.2011 od 8°° na Lúčkach . Ako každý rok už tradične terajší 6-aci robili súťaže do ktorých sme sa mohli aj zapojiť .. Za odmenu sme si opiekli špekačky , zahrali sa s loptou, karty a všeličo zaujímave.. No najväčší oddych bol ležanie na deke a opaľovanie :-) ..

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.